Go to Top

פורום נשירת שיער – שאלות ותשובות

שאלה:

תוספות השיער נראות מצוין על האחרים בפרסומות, בתמונות ובסרטי הטלוויזיה, אבל איך אוכל לדעת כיצד התוספת תראה עלי?

תשובה:

בפגישת הייעוץ עם צוות סלון אלברט, תוך כמה דקות נוכל לרשום כמה נתונים טכניים כגון מצב דלילות השיער / נשירת השיער / התקרחות השיער, סוג השיער, צבע השיער, אורך השיער וסגנון תסרוקת השיער. באותו המעמד נוכל לבצע הדמיה ויזואלית של תוספת שיער טבעית, כך שתוכלו לראות את עצמכם במראה באופן אמיתי וטבעי (רק פחות בערך ב- 10 שנים או אפילו יותר… פשוט חזרה בזמן ).

שאלה:

אנשים רגילים לראות אותי קירח, או מקריח חלקית. מה אני אמור לעשות 'בבוקר שאחרי' – אני מגיע פתאום עם רעמת שיער לאחר שינוי דרמטי?

תשובה:

קיימות מספר דוגמאות של תוספות שיער. תוספות מאוד גסות ועבות שבאמת ניתן לראות שיש לך 'פאה' הן למעשה תוספות מדגם ישן מאוד, אך כיום ישנן תוספות מדגמים חדשים שהם דגמי הסקין. תוספות שיער מדגם 'סקין' הן פיתוח של "סלון אלברט" אשר ניתן ממש לראות בהן את הקרקפת וניתן לקבוע את רמת צפיפות השיער כך שהשיער אפילו יהיה מאוד דליל אם רק תרצו בכך. ניתן לבצע את תהליך תוספות השיער בהדרגה, ולאחר מספר חודשיים לשדרג לדגם צפוף יותר וכך לא יראה שינוי דרמתי וללא רעמת שיער מיותרת אשר אינה טבעית ולא תרגישו איתה נוח.

שאלה:

בואו נדבר תכלס… כמה עולה התענוג של לחזור כמעט ב- 10 שנים אחורה בזמן?

תשובה:

טווח מחירים כלשהו ניתן למצוא באתר שלנו, אך הצעת מחיר מדויקת המתאימה לצרכים של השיער שלכם ולטיפול אותו כדאי שתעברו ניתן לקבל במקום בשיחת הייעוץ.

רק כדי לסבר את האוזן, עבור תוספת שיער באורך של עד 15 ס"מ לגבר, המחיר נע בין 1500 ₪ ל- 4850 ₪ + מע"מ.

עבור תוספת שיער באורך של עד 50 ס"מ לאישה, המחיר נע בין 3850 ₪ ל- 7850 ₪ + מע"מ.

שאלה:

כמה עולה הטיפול החודשי ומה הוא כולל?

תשובה:

הטיפול החודשי עולה 180 ₪ + מע"מ והוא כולל: הורדת התוספת, החלפת הדבקים מישנים לחדשים, ניקוי התוספת, חפיפת התוספת והראש, תספורת הדבקת התוספת / קשירת התוספת וסידור השיער לעוד חודש מאושר.

שאלה:

איזה שיטות של תפיסת התוספת לראש קיימות?

תשובה:

ישנן מספר שיטות לתפיסת התוספות לראש. השיטות לתוספות שיער לאזור עליון של הראש הן:

שיטת הקליפסים, כאשר בשיטה זו תוכלו להיות אדונים לעצמכם ואין צורך להגיע אלינו לטיפול שוטף. הדבר היחיד שיש לעשות הוא להסתפר בצדדים כאשר צומח השיער.

שיטת ההדבקה היא שיטה אשר בה יש לגלח את האזור העליון בלבד ואז מתבצעת הדבקת התוספת. ניתן להדביק ליום, יומיים, שבוע, ועד כחודש וחצי – תלוי כמה חזק אתם רוצים את התוספת וכן תלוי בסוג העור – אם הקרקפת היא יבשה או שומנית.

שיטת הקשירה, שיטה אשר קושרים חוט מיוחד לשיער הקיים בכל המסגרת של התוספת בנקודות קטנות אשר תופסות את התוספת.

שאלה:

האם גם נשים סובלות מנשירת שיער והתקרחות או רק גברים? האם ישנו הבדל בין התקרחות גברית לנשית?

תשובה:

נשירת שיער והתקרחות היא נחלתם של גברים ושל נשים. כן, גם נשים סובלות מנשירת שיער ומהתקרחות, במיוחד בעידן המודרני שלנו אשר מתאפיין בתזונה של אוכל מהיר ולא בריא, בלחץ ומתח רבים וכן בחומרים מסוכנים רבים אשר אנחנו נחשפים אליהם. אצל גברים מתאפיינת ההתקרחות בהתחלה במפרצים ובפדחת הראש ואצל נשים מתאפיינת לרוב בהתחלה בקו ישר ובאמצע הראש.

שאלה:

בעבר הייתי בעלת שיער שופע מאוד ולאחרונה אני סובלת מנשירת שיער רבה. במידה ואחליט לבצע השלמת שיער, כיצד נעשית ההדמיה הויזואלית לפני הטיפול?

תשובה:

ההדמיה הויזואלית לפני טיפול השלמת שיער חשובה מאוד על מנת שנוכל לדעת למה לצפות כאשר אנחנו מתכוונים לבצע השלמת שיער. ההדמיה מתבצעת על ידי איסוף של נתונים רבים בנוגע לשיער (למשל צפיפות השיער, אורכו, צבעו, האם הוא חלק, גלי או מתולתל וכו') ולאחר מכן מבצעים את ההדמיה באמצעות יחידת שיער טבעית. אנחנו ממליצים להביא להדמיה תמונה בה שערכם נראה כפי שהייתם רוצים שהוא ישוב להיראות.

שאלה:

אני עומד לעבור הקרנות וטיפולים כימותרפיים, האם ישנו פתרון לנשירת השיער בזמן הטיפולים?

תשובה:

לפני הכל – תרגיש טוב והרבה בריאות. באשר לפתרון בעיית נשירת השיער בזמן טיפולים כימותרפיים, בהחלט יש פתרון. למעשה, ישנם מגוון של פתרונות. ניתן להגיע לסלון על מנת לקבל את הפתרון הטוב ביותר בהתאם לסוג שערך. כמו כן, כדאי להגיע מבעוד מועד על מנת לפתור את נשירת השיער כתוצאה מהטיפולים עוד בטרם החלה, כך שאף אחד לא ירגיש בהבדל.

שאלה:

מהי שיטת S.K?

תשובה:

שיטת S.K היא פתרון מצוין לנשירת שיער ולהתקרחות, אשר בו מודבקת תוספת שיער בדבק עמיד ביותר אל הקרקפת, בצרה כזו בה השיער נראה טבעי לגמרי. שיטת S.K היא שיטה חדשנית והתוצאה הסופית שלה עדינה וטבעית הרבה יותר מתוספות השיער אשר היו בעבר ואשר נראו גסות כפאות. השיער הוא שיער טבעי וניתן לעצב אותו בהתאם לרצון ובהתאם לתווי הפנים של הלקוח, וכמו כן ניתן להתנהג כרגיל עם התוספת מבלי חשש כי היא תיפול או תזוז – הדבק חזק דיו וכאשר התוספת נעשית ביד מקצועית ומתוחזקת כהלכה – ניתן לנהוג כרגיל.