Go to Top

טיפול בהתקרחות

טיפול בהתקרחותטיפול בהתקרחותהתקרחות היא דאגה המטרידה מאוד בקרב מרבית הגברים, הדאגה הזו מתחילה להתפתח עם הפעם הראשונה שבה קצוות שיער מתחילות להיפרד מהקרקפת. נשירת שיער אצל גברים היא סימן מטריד שעלול לבשר על התקרחות.

אז זה מתחיל בהדרגתיות, השיער מתחיל לנשור, מפרצונים קטנטנים הולכים ומתרחבים. עם התרחבות המפרצים אל הפדחת עולה גם מפלס החרדה וכאשר השיער כבר ממש מראה סימני נסיגה לאחור, גברים רבים מוצאים שאין הרבה ברירה וכדי לבצע טיפול בהתקרחות פונים אלינו לסלון אלברט.

נשירת שיער והתקרחות הינה תהליך שמתחיל עם ניצנים אשר בהתחלה ניתן להתעלם מהם אך לאט לאט ההתקרחות מראה סימנים ברורים יותר וקצת קשה לא להבחין בהם. עם תחילת תהליך ההתקרחות אפשר להתחיל טיפול שיכול למנוע את החרפת ההתקרחות, המטרה היא לעצור התקרחות בזמן או בדרך כלל פשוט לעכב את ההתקרחות ולא לתת לה להמשיך ולצבור תאוצה.

טיפול בהתקרחות – מדוע אנחנו מקריחים?

התקרחות אצל גברים עלולה לפרוץ פתאום בגילאים שונים ולעיתים בגילאים מוקדמים מאוד. ממה נגרמת התקרחות? המקור לכך הוא אנזים שלוקח מולקולת מים מההורמון הגברי, הטסטורון. אותו אנזים משנה את ההורמון הגברי והופך אותו להורמון המדכא צמיחה של שיער וכך השיער למעשה מפסיק לגדול. כמובן שלגנטיקה יש תפקיד חשוב והיא זו שתקבע מתי תתחיל ההתקרחות אצל כל גבר ואם בכלל. יש חלקים בצד האחורי של הראש שאינם מושפעים מההורמון המדכא צמיחה של שיער, שם תמיד יישאר שיער. את שאר השיער ניתן להשלים עם השלמת השיער המושלמת של "סלון אלברט" (ראה גלריה).

אז… מה היה לנו פה, ומה עושים? על טיפול בהתקרחות

אז מה עושים אחרי שמגלים סימנים של התקרחות? מומלץ להיכנס למהלך של טיפול, הטיפול יכול לכלול תרופות נגד התקרחות, תכשירי שיער מיוחדים למניעת התקרחות או השתלות שיער. תרופה נגד התקרחות בהמלצת רופא יכולה לעזור אצל חלק מהגברים. השתלת שיער היא פתרון נוסף לבעיית התקרחות, הרעיון העומד בבסיס השתלת השיער הוא העברת שיער מהחלקים בראש שאינם סובלים מהתקרחות אל קדמת הראש.

הבעיה העיקרית בהשתלת שיער היא הצלקות באזור העורף, ולאחר כשנתיים שלוש צריך לבצע השתלה נוספת, מיכוון שהשיער הטבעי ממשיך לינשור ואז ההשתלה אינה מספיקה ותמיד האזור העליון נראה דליל יחסית. הצלקות מאחור רק הולכות וגדלות ולא ניתן להיסתפר תיספורת קצרה ביגלל שיראו את הצלקות בעורף. ובמידה ובעתידתחליטו שבא לכם לעשות קרחת הראש יראה קצת מוזר, מהסיבה שבחלק העליון יראו את החורים של ההשתלה ובחלק האחורי של הראש בעורף יראו את הצלקות.

התקרחות עלולה להיות מטרד אמיתי לגברים הסובלים ממנה, לא כל טיפול מתאים לכל אחד והרבה מאפשרויות הטיפול הם בבחינת מקסם שווא, אך כדאי לזכור שלמרות זאת יש מגוון רחב של טיפולים ואפשרויות למניעת התקרחות. כדאי מאוד להתייעץ עימנו, לקבל מידע ולנסות למצוא את הטיפול המתאים שאנו מציעים שהוא טיפול בהתקרחות – טבעי לחלוטין!

הדבקת שיער, קשירת שיער, שיער בקליפסים, הלחמת שיער, שיער בחרוזים, הלחמה קרה, הלחמה חמה, שיער בטרסים, הלחמת שיער בסאונד שבגלי קול.

שים לב:

גם ללקוחות שלא רכשו את תוספת השיער מ"אלברט" קיימת אפשרות של טיפולים. תיקון, ומילוי יחידות שיער ניתן להשאיר אותה לפחות 48 שעות.

לאפשרויות טיפול בהתקרחות על ידי יחידת שיער טבעי שתחזיר לכם את מראה הנעורים – התקשרו אלינו 1-700-700-573.

 

16.3.15

קרחת- התקרחות

מחקר ראייתי שנערך ע"י שאדי אברהם/אלברט.

לאחר ניסיון שצברתי לאורך תקופה ארוכה של 47 שנים בתחום טיפולי שיער,

הגעתי למסקנה שקיימת מגמה של התקרחות וכי מגמה זו הולכת וגוברת עם השנים.

למסקנה זו הגעתי על יסוד תצפיות ארוכות טווח שערכתי בקרב לקוחותיי.

תצפיות אלה אמנם אינן באות בגדר מחקר יסודי ומקיף, אך אני סבור שיש בהן די כדי לאשש את המסקנה בדבר מגמת התקרחות.מגמה שמצדיקה לדעתי עריכת מחקר יסודי ושיטתי בנושא.

לדעתי סיבה מרכזית להתפתחותה של מגמה זו נעוצה בהתחממות כדור הארץ. על הקשר שבין אקלים וסביבה ובין תהליכים פיזיולוגיים והורמונאליים בגוף האדם דומה שאין צורך להכביר מילים.תהליך התחממות כדור הארץ משפיע לדעתי בסופו של דבר גם על המערכת ההורמונאלית האחראית ליצירת ה'סבום'. השפעה שבאה לידי ביטוי בהפרשה גוברת של הסבום.

סבום הוא כידוע סוג של שומן שתפקידו במצב תקין ונורמאלי לשמן את הקרקפת והשערות. ואולם הפרשה מוגברת שלו גורמת לכך שהוא ממלא את שורש השערה, "סותמת" אותו ומונעת על ידי כך הספקת  דם סדירה לשורש השערה. הספקה הדרושה להתפתחות תקינה של השיער. בהיעדר אספקת דם סדירה לשורש השערה ישנה גם ירידה בהספקת חומרי תזונה החיוניים לשורשי השיער ואשר מצויים בדם. התוצאה הישירה של אלו  היא פגיעה בגידולה התקין של השערה.פגיעה הגורמת בסופו של תהליך להתקרחות.

 

הקשר למגמה הדרוויניזם:

צ'ארלס רוברט דרווין (באנגלית: Charles Robert Darwin 12 בפברואר 1809-19 באפריל 1882) היה חוקר טבע וגיאולוג אנגלי, המוכר  כ"אבי תורת האבולוציה". תורת האבולוציה גורסת כי התהליך בו המינים השונים התפתחו במשך מילוני שנים מאב קדמון משותף אחד, הוא באמצעות הברירה הטבעית. תורת האבולוציה הפכה את פני הביולוגיה והשפיעה רבות על המדע בכללותו.

ההכרה באבולוציה, כלומר בהתפתחות המינים השונים מאב קדמון משותף, התרחשה בימי חייו של דרווין,

אך ההכרה שמנגנון הברירה הטבעית שלו הוא שבעיקר אחראי על האבולוציה הגיע מאוחר יותר.הברירה הטבעית הפכה במהלך שנות השלושים של המאה העשרים להסבר המקובל לאבולוציה,והיא יוצרת את הבסיס לסינתזה האבולוציונית המודרנית בצורות שונות. גילויו המדעיים של דרווין נשארו בסיסה של הביולוגיה עד היום, מאחר שהוא מספק הסבר לוגי אחיד למגוון הביולוגי.

כמו כן חייבים לזכור את המחקר הראייתי של צ'ארלס דרווין ובאיי גלאפגוס הוא שם לב במיוחד שסוגי ציפורים מסוימים עם מקור מסוים שמתאים במיוחד לסוג הפרחים שמתאימים למקור המיוחד שלו בלבד.

לעומת זאת באי סמוך היו ציפורים מסוג שונה שהמקור שלהם מותאם לאי השונה, מכאן זה ברור שבעלי החיים מתאימים את גופם ואת צורתם לפי מקור התזונה שלהם , לפי האקלים של סביבתם.

לכן גם אנו בני האדם שייכים לסוג בעל חי שמתאים את עצמו לאקלים שבסביבתו, וכאן נכנסת התופעה של לאיבלציונית במלו הדרה,ותעוזתה.

כפי שניראת לנו היום עם חוסר שיער בקודקוד. קבוצה זו מהווה כ-97 אחוז מסוגי ההתקרחויות הקיימות. בנוסף קיימות התקרחויות בקודקוד מסוג " "upus

  • סוג ההתקרחות הזאת מתאים לרשת מסוג K .
  • לעור עם סבוריאה
  • לעור שמן OL-0.4
  • לעור trichotillomania ( טריכוטילומניה) התקרחות גירוי בכאב תלישת שיער בלתי נשלטת N.W.
  • השלמה לעור לאחר השתלה ב-top  K.
  • מצח גבוה POOL- LA-E.H